Eczajnik.pl |Kostaryka Tarrazu- Wyborna kawa arabica-ŚWIEŻO PALONA !

Arabica Kostaryka Tarrazu

Kostaryka Tarrazu oferuje wyjątkowe połączenie cytrusowej świeżości z intensywnym, słodkawym aromatem. Kryją się w niej nutki moreli, owoców tropikalnych, miodu i kardamonu. 

Brązowy cukier, orzechy, czekolada – jej niepowtarzalnego aromatu nie da się zapomnieć.

Body (cielistość) – 4/5
Kwasowość – 3/5
Aromat – 5/5

!!! KAWA ŚWIEŻO PALONA !!!

ZAMAWIAJĄC POWYŻEJ 250g ZAPŁACISZ MNIEJ !

6,30 zł

IlośćCenaOszczędzasz
5 5,20 zł Aż do 5,50 zł
Wulkany, czyste plaże i lasy deszczowe – tak urozmaiconym krajobrazem może poszczycić się Kostaryka.
Niewielkie państwo, położone w Ameryce Środkowej, między Morzem Karaibskim a Oceanem Spokojnym, jest istotnym punktem na mapie świata nie tylko dla miłośników przyrody, ale również dla wszystkich kawowych smakoszy.
Arabika pojawiła się w Kostaryce pod koniec XVIII w. i dość szybko stała się jednym z najważniejszych produktów eksportowych państwa. To właśnie Kostaryka uznawana jest prekursora komercyjnej upraw arabiki w Ameryce Środkowej. Obecnie w produkcję kawy na terenie kraju zaangażowane jest ponad 47 000 rodzin.
Rocznie wytwarzane jest tutaj około 1,5 miliona worków arabiki. Choć udział Kostaryki w światowym rynku kawy wynosi mniej niż 1%, aromatyczna arabika pochodzące z tego środkowoamerykańskiego państwa cieszy się dużym uznaniem.
Jednym z najbardziej znanych regionów uprawy arabiki jest Tarrazu, położony w centralnej części kraju, w pobliżu stolicy San Jose.
Tarrazu znajduje się w na obszarze górskim, obdarzonym żyznymi, wulkanicznymi glebami z idealnym nawodnieniem.
Kawa uprawiana jest na wysokości około 1200-1800 m n.p.m. Doskonałe warunki przyrodnicze sprawiają, że na plantacjach nie stosuje się pestycydów ani nawozów sztucznych.
Oceń 
02-04-2017

Karol

Bardzo mi odpowiada ze względu na aromat i małą kwasowość .. Miła sympatyczna obsługa z dużą wiedzą o produktach..Podziękowanie za propozycję możliwości poznania smaku tej kawy.. thx

  Napisz swoją opinię

  Napisz recenzję

  Sokoli Wzrok

  Sokoli Wzrok

  Sokoli Wzrok to kompozycja ziołowa pełna składników poprawiających wzrok osobom pracującym przy komputerze, przynosząc ukojenie zmęczonym oczom

  TYLKO ŚWIEŻA HERBATA !

  Podobne produkty

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Najnowsze wpisy na blogu