O nas 

Nasze wartości 

Miło nam Państwa powitać. Prowadzimy sklep stacjonarny przy ulicy Porajów 1/31 w Warszawie i dla Państwa wygody także sklep internetowy pod adresem www.eczajnik.pl.

 Naszym zamierzeniem w prowadzeniu sklepu jest dostarczanie najsmaczniejszych herbat i kaw o najwyższej jakości. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wyłącznie najsmaczniejsze, najbardziej popularne wśród klientów sklepu stacjonarnego produkty. Zależy nam by herbaty i kawy u nas kupione cieszyły Państwa podniebienia, by wpływały korzystnie na Państwa zdrowie i przede wszystkim by smakowały.

Nasz sklep

ul.Porajów 1 lok.31, 03-188 Warszawa 

sklep
sklep

Szczypta wiedzy 

Herbatę zieloną liściastą parzymy w temperaturze 60-75 stopni Celsjusza, przez 2-3 minuty, następnie oddzielamy liście od naparu. Tak zaparzona herbata będzie pozbawiona goryczki i cierpkości. Pierwsze parzenie będzie działać na organizm pobudzająco.

Herbata zielona liściasta

Krzew Rooibos (czerwonokrzew) rośnie na ekologicznie czystych wzgórzach regionu Cedaberg, w Południowej Afryce. Nie zawiera kofeiny, za to jest bogatym żródłem min.: żelaza,potasu,magnezu. Polecany kobietom, małym dzieciom, delikatna herbata o wyjątkowym smaku i właściwościach korzystnych dla organizmu.

Rooibos -herbata dla zdrowia

Śledź nas na Facebooku